BRAND CREATION

EN

FA

BRAND CREATION

EN

FA

FITZY FUNZY​

هویج کوچولوی سالم با هدف جایگزینی آن به‌جای میان‌وعده‌های ناسالم، کسب‌وکار خود را آغاز کرد. پروژه‌ی  برندسازی فیتزی فانزی در سال 1397 شروع شد. نام آن نیز توسط شرکت 1001 برندینگ و با توجه به ماهیت محصول انتخاب گردید. این نام ترکیبی از واژه‌های فارسی- انگلیسی است.
در ادامه و بعد از مرحله نام‌گذاری، طراحی لوگو و تدوین روحیه‌ی بصری برای این برند با این رویکرد که تک‌تک المان‌های آن حس تندرستی و شادی را به مخاطب القا کند، انجام شد. شعار این محصول نیز با عنوان «یک اسنک درست»، از دل جلسات ایده‌پردازی بیرون آمد.

PUPPET

شرکت فرمند به منظور توسعه‌ی محصولات خود در بازارهای جدید، درصدد بود تا محصولاتی تخصصی برای بازار کودکان و همچنین بزرگسالان تولید و عرضه نماید. محصول دراژه که مخاطب اصلی آن کودکان هستند، یکی از محصولات فرمند بوده که در طی این پروژه با نام «پاپت» عرضه شد.
چالش عمومی در محصولات کودکان به تفاوت خریدار و مصرف‌کننده بازمی‌گردد؛ خریدار والدین و مصرف‌کننده کودکان هستند.
«پاپت» برندی شوخ‌طبع برای جذب مخاطبان کودک و جذاب برای بزرگسالان است. روحیه‌ی بصری این برند به واسطه‌ی بهره‌گیری از المان‌های ویژه، توانسته‌است جایگاه خاص خود را در اذهان مخاطبان ایجاد نماید و در قفسه‌های فروشگاهی، چشم‌گیری متمایز خود را به رخ بکشد